Dzień Weterana

W dniach 28-29.05.2022 r. władze, członkowie i wolontariusze Fundacji GROM. Siła i Honor oraz przedstawiciele ukraińskich fundacji Yellow Blue Force i Fenix wzięli udział w I edycji charytatywnego pikniku militarnego “Dzień Weterana – Weterani Dzieciom” w Kazimierzu Dolnym.

Nasza Fundacja GROM. Siła i Honor była jednym ze współorganizatorów tej szlachetnej imprezy, która odbyła się w zabytkowych murach kazimierzowskiego zamku. Na swoim stoisku promocyjno-wystawienniczym zaprezentowaliśmy różne ciekawe i interesujące eksponaty związane z tematyką “Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej, operatorów jednostki wojskowej “GROM” oraz osobiste pamiątki po pomysłodawcy, współorganizatorze i dwukrotnym dowódcy tej jednostki – śp. gen. bryg. Sławomirze PETELICKIM (1946-2012). Stoisko Fundacji GROM. Siła i Honor cieszyło się dużą popularnością.