Projekty komercyjne

W ramach uatrakcyjnienia różnego rodzaju pikników i imprez masowych o charakterze patriotycznym, historycznym, wojskowym i edukacyjnym organizowanych przez władze lokalne, samorządowe oraz różnego rodzaju instytucje państwowe, Fundacja GROM. Siła i Honor oferuje stoisko promocyjno-wystawiennicze z atrakcyjną ofertą edukacyjno-historyczną związaną z historią Cichociemnych i jednostki specjalnej GROM. Na stoisku będzie możliwość obejrzenia przykładowego wyposażenia Cichociemnych i ich następców – operatorów jednostki specjalnej GROM i wykonania pamiątkowych zdjęć.

Dodatkowo nasza Fundacja posiada również jeżdżący czołg T-55, który może uatrakcyjnić powyższe imprezy poprzez pokaz swojej sprawności technicznej przed zgromadzoną publicznością.

Udzielamy konsultacji do filmów o tematyce współczesnych sił specjalnych i tych z okresu II wojny światowej.

Wypożyczamy również unikatowe militarne rekwizyty oraz umundurowanie żołnierzy jednostek specjalnych do filmu i  sesji zdjęciowych.

Organizujemy rekonstrukcję wydarzeń historycznych.