Programy społeczne

Fundacja zgodnie z  celami statutowymi  aktywnie angażuje się w pomoc społeczną poprzez programy społeczne w których realizujemy działania na rzecz zwiększenia skuteczności wsparcia osób z niepełnosprawnościami, a w konsekwencji poprawy jakości ich życia.

W miarę rozwoju naszej fundacji planowane jest rozszerzenie działalności związanej  z organizowaniem pomocy i wspieraniem byłych żołnierzy, a w szczególności byłych żołnierzy jednostek specjalnych oraz weteranów wojennych, byłych funkcjonariuszy służb mundurowych oraz ich rodzin, a w szczególności dzieci i młodzieży.

Zaangażowanie różnych podmiotów oraz mediów sprawia, że akcje nabierają charakteru powszechnego i, co może najistotniejsze, mimo oficjalnego zakończenia, ich efekty długofalowe są w społeczeństwie wciąż obecne.