25-26 czerwca – “Wdzięczni weteranom działań poza granicami państwa” – Wąwolnica

25 czerwca 2022 r. Fundacja GROM. Siła i Honor wzięła udział w prelekcji poświęconej tematyce przykładowego uzbrojenia, umundurowania i wyposażenia używanego przez “Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej oraz kontynuatorów ich chlubnych tradycji bojowych – operatorów jednostki wojskowej “GROM” w ramach projektu MON “Wdzięczni Weteranom Działań Poza Granicami Państwa” w sali gimnastycznej SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W dniu 26 czerwca Fundacja GROM. Siła i Honor w ramach konkursu o weteranach Wojska Polskiego wystawiła swój namiot promocyjno-wystawienniczy (z pamiątkami i eksponatami związanymi z tematyką “Cichociemnych”, operatorów “GROM” i śp. gen. bryg. Sławomira PETELICKIEGO) na rynku w Wąwolnicy w czasie konkursu o weteranach Wojska Polskiego.

25-26.06.2022 r. Fundacja GROM. SIŁA I HONOR weźmie udział w prelekcji poświęconej Weteranom WP i przy okazji tematyce “Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej oraz pikniku wraz z namiotem promocyjno-wystawienniczym Fundacji GROM. Siła i Honor w miejscowości Wąwolnica w dniach 25-26.06.2022 r.