Panel dyskusyjny połączony z prezentacją uzbrojenia, umundurowania i wyposażenia używanego przez jednostkę wojskową “GROM”

W dniu 26 marca b.r. Fundacja GROM. Siła i Honor na zaproszenie Stowarzyszenie “Wizna 1939” wzięła wraz Związkiem Polskich Spadochroniarzy, Muzeum Regionalnym w Opocznie i ppłk dypl. Andrzejem KRUCZYŃSKIM byłym dowódcą Zespołu Bojowego “A” JW “GROM” udział w panelu dyskusyjnym połączonym z prezentacją przykładowego uzbrojenia, umundurowania i wyposażenia używanego przez jednostkę wojskową “GROM”.